شرکت سپید الوند از سال ۸۷ وارد حوزه خدمات کشاورزی شده و در کنار عرضه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی، کود و سم، بذر، تجهیزات آبیاری و گلخانه، از سال ۹۴ بطور جدی در حوزه طراحی و پیاده سازی سازه های گلخانه ای فعالیت خود را آغاز کرده و آماده ارائه مشاوره و پیاده سازی گلخانه های شما در هر مقیاس و متراژ می باشد.

توانمندی شرکت سپید الوند در مشاوره، طراحی و ساخت سیستم های گلخانه های مدرن و همچنین تامین تجهیزات مرتبط با ساخت و کشت و نگهداری است. لیکن با اتکا به تجربیات و ارتباطات بین الملی بخش بازرگانی، این شرکت امکان تامین سایر اقلام مورد نیاز این صنعت به صورت خاص و سفارشی را نیز دارا است.

طی سال های گذشته، بخش بازرگانی شرکت سپید الوند به عنوان مجری فرایند خرید، به همراه کادر فنی، تمامی تلاش خود را در جهت تامین کالا از برترین سازندگان جهانی معطوف نموده تا در افزایش بهره وری با ارائه خدمات با کیفیت و نهایتاً رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد.

در کشاورزی، از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های کشت و نگهداری است.

شرکت سپید الوند با در اختیار داشتن امکانات فنی لازم، همواره آماده است با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید، نیازهای صنعت کشاورزی را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع گلخانه نماید.

چشم انداز گلخانه سپید الوند:

ایجاد بستر مناسب جهت حفاظت و بهره‎برداری از منابع طبیعی در تولید محصولات کشاورزی سالم

ماموریت گلخانه سپید الوند:

تولید محصولات و خدمات رقابت‎پذیر با تکیه بر استانداردهای جهانی

اجرا با کیفیت پروژه در کمترین زمان با کمک تیم مجرب

اهداف گلخانه سپید الوند:

تولید انبوه سازه و قطعات گلخانه

طراحی، ساخت و تجهیز گلخانه های مدرن

اجرای پروژه های کلید تحویل گلخانه ای

طراحی، ساخت و اجرا سیستم هوشمندسازی گلخانه

آدرس ارتباطی ما

همراه : 09127651161

واتس اپ :  09371736296

ایمیل : info@sepidalvand.com