ساخت گلخانه
ساخت گلخانه در 6 مرحله آسان

باید بدانید که چگونه می توان یک گلخانه را ساخت؟  طراحی و تولید گلخانه در سراسر جهان کاری تخصصی است. هنگامی که بودجه ، زمین موجود و مکان گلخانه خود را تعیین کردید ، آماده هستید نوع گلخانه را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. این 10 مرحله آسان را هنگام ساخت گلخانه دنبال کنید:

 

 

 

مرحله 1: سبک / قاب گلخانه ای را انتخاب کنید

در سیستم های گلخانه ای ، ما انواع مختلفی از سبک ها و اندازه های مختلف سازه های گلخانه ای را برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه می دهیم. این مرحله یکی از مهمترین مراحل ساخت گلخانه است و می تواند عملکرد و اثر بخشی کل عملیات شما را تعیین کند. هر سازه گلخانه ای به طور خاص برای کاربردهای خاص طراحی شده است و بهتر است به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. شرح هر یک از انواع گلخانه ها را یاد بگیرید تا تصمیم بگیرید کدام ساختار و بسته به بهترین وجه نیاز و بودجه شما دارای اهمیت است و از راهنمای ما برای ساخت گلخانه برای تصمیم گیری نهایی خود استفاده کنید. اگر سوالات دیگری دارید یا نمی توانید تصمیم بگیرید چه نوع سازه ای را می خواهید ، با ما تماس بگیرید و تکنسین های گلخانه ای ما در برنامه ریزی پروژه ساخت گلخانه به شما کمک می کنند.

مرحله 2: درب و سخت افزار

وقتی به چگونگی ساخت گلخانه نگاه می کنید ، ساختار گلخانه ای شما نیاز به راه های ورود و خروج دارد که هم کاربردی باشد و هم متناسب با ظاهر خاصی باشد که می خواهید به آن دست یابید. با بسیاری از گزینه های درب در انواع مختلف رنگ و اندازه ، مطمئناً دقیقاً همان چیزی را که می خواهید پیدا می کنید. درب های با کیفیت تضمین می کنند که گلخانه شما برای مدت طولانی دوام می آورند و عایق بندی خوبی دارند بنابراین گرما نمی تواند از گلخانه خارج شود. این درها دقیقاً همان چیزی خواهند بود که شما نیاز دارید تا همیشه به راحتی به گلخانه خود دسترسی پیدا کنید.

انتخاب سخت افزاری که ساختار شما را در کنار هم نگه داشته باشد مرحله مهم دیگری در ساخت گلخانه است. شما باید مطمئن باشید که برنامه های گلخانه ای شما شامل مواد ها و پیچ ، مهره های مناسب است ، بنابراین ساختار شما حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز تا حد ممکن استوار خواهد بود. گلخانه خود را با انواع سخت افزارهای محکم پشتیبانی کنید.

مرحله 3: پوشش خود را انتخاب کنید

انتخاب پوشش مناسب یک گام اساسی در ایجاد یک محیط رشد موثر در ساختار گلخانه شما است. گلخانه ها انواع مختلفی از پوشش ها را در مواد و ضخامت های مختلف ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که گزینه هایی برای انتخاب پوشش دقیق متناسب با نیاز و بودجه خود دارید. این پوشش ها قوی و بادوام هستند و در شرایط سخت آب و هوایی مانند برف و باد پاره نمی شوند. برای محافظت از ساختار گلخانه خود و ماندگاری طولانی مدت می توانید روی پوشش های با جنس های عالی تحقیق کنید. پس از انتخاب پوشش خود ، حتما راهنما در زمینه نصب پوشش گلخانه و نصب پلی کربنات را یاد بگیرید.

مرحله 4: خنک سازی و تهویه

وقتی مردم از نحوه ساخت گلخانه می پرسند یک سوال معمول مربوط به تهویه گلخانه است. این ضروری است که شما برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد گیاهان راهی برای خنک کردن ساختار گلخانه خود در نظر بگیرید. گلخانه ها انواع سیستم های خنک کننده ، از جمله گزینه های تهویه مکانیکی ، تهویه طبیعی و سایه زنی را ارائه می دهد. به هر روشی که بخواهید گلخانه خود را خنک کنید ، ما تعدادی از محصولات با کیفیت داریم که دقیقاً همان چیزی را که شما نیاز دارید به روشی موثر و کارآمد انجام می دهند. به گزینه های ساختمان گلخانه ای ما برای خنک کننده و تهویه نگاهی بیندازید تا بهترین سیستم برای شما انتخاب شود. برای انتخاب اینکه به چه اندازه سیستم خنک کننده برای ساختار گلخانه خود نیاز دارید ، راهنمایی در مورد اندازه گیری فن ها و کرکره را یاد بگیرید.

مرحله 5: سیستم گرمایش خود را انتخاب کنید

برنامه های گلخانه ای شما باید شامل گرمایش مناسب برای برای رشد گیاه باشد. ما گزینه های گرمایش را برای هر نوع پرورش دهنده ، از جمله بخاری های پروپان و گاز طبیعی ، بخاری های روغنی ، لوله های همرفت ، بخاری های آب گرم و غیره را معرفی می کنیم. ما می توانیم مواد لازم برای هر برنامه گرمایش گلخانه ای را که می خواهید در اختیار شما قرار دهیم. برای انتخاب اینکه کدام واحد گرمایی برای ساختار گلخانه شما مناسب است ، در سیستم های گرمایشی ما بگردید و سپس با استفاده از راهنمایی در مورد نحوه اندازه گیری سیستم گرمایش ، اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مرحله ششم: کنترل های محیطی

به منظور ایجاد یک ساختار گلخانه ای کاربردی و کم مصرف ، ضروری است که شما کنترل کامل بر گرمایش و سرمایش را حفظ کنید. از سیستم های ترموستات ساده تا ماژول های پیشرفته تر رایانه ای ، ما طیف گسترده ای از گزینه های کنترل محیطی را برای هر نوع پرورش دهنده داریم. درک این کنترل ها آسان و بسیار کاربرپسند است ، بنابراین هرگز ناامید یا گیج نمی شوید. شما می توانید برای ایجاد یک محیط مناسب رشد در گلخانه خود تمامی اطلاعات مورد نظر درباره خدمات این نوع سیستم ها را کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و ویژگی های سیستم کنترل محیط زیست ، بهتر است بیشتر در این باره مطالعه کنید.

هزینه ساخت گلخانه:

هزینه ساخت گلخانه با توجه به مواردی است که در بالا ارائه شد. یعنی هر وسیله دارای قیمت متفاوتی است و با توجه به روند بازار ارزیابی می شود، نوسانات بازار باعث می شود بر روی قیمت وسایل مورد نیاز تاثیر داشته باشد بنابراین در صورتی که درباره نحوه ساخت گلخانه سوالات بیشتری دارید با مشاوران سایت در ارتباط باشید.

آدرس ارتباطی ما

همراه : 09127651161

واتس اپ :  09371736296

ایمیل : info@sepidalvand.com