گلخانه پلی کربنات
مزیت های گلخانه پلی کربنات:

در سال های اخیر ، گلخانه های پلی کربنات به طور فزاینده ای محبوب شده اند و به نظر می رسد این نوع گلخانه که نسبت به آنهایی که ماده اصلی مورد استفاده برای پوشش گلخانه ها آن شیشه هستند، سبقت می گیرد. این مقاله برخی از مزایای اصلی مرتبط با خرید گلخانه پلی کربنات ، در مقابل خرید یک گلخانه شیشه ای سنتی را برجسته می کند.

عایق کاری بهتر

شاید مهمترین جنبه گلخانه پلی کربنات این باشد که خصوصیات عایق بندی بهتری نسبت به گلخانه شیشه ای معمولی و گلخانه های دیگر برای شما فراهم می کند. پلاستیک از خاصیت نگهداری حرارت بهتر از شیشه برخوردار است و گرمای کمتری از طریق از طریق مواد پلی کربنات از بین می رود. این بدان معناست که در کل ، گلخانه های ارزان پلی کربنات دمای متوسط ​​بالاتری نسبت به گلخانه های سنتی دارند. چنین چیزی ضروری است زیرا گیاهان را گرمتر نگه می دارد و اجرای آن بسیار مقرون به صرفه است. این بهبود گرما برای عملکرد کلی و اثربخشی گلخانه کلیدی است.

طولانی تر
ویژگی های مواد پلی کربنات به این معنی است که با گذشت زمان ماندگاری بیشتری خواهند داشت. این ماده همچنین از شیشه قوی تر است و باعث می شود که آسیب زیادی نبیند.

از آنجا که گلخانه پلی کربنات بسیار سبک تر از شیشه است ، مناسب و کار با آن بسیار آسان تر است. جایگزینی ورق های شیشه ای می تواند مواد پلی کربنات باشد باشد ، در کل، جایگزینی ورق های پلی کربنات بسیار آسان تر است.

پلاستیک پلی کربنات هنگام ساخت گلخانه جز پیچیده ای است و به مهارت و توجه زیادی نیاز دارد. بنابراین ، معمولاً توسط پیمانکاران انجام می شود. تغییر یک گلخانه پلی کربنات بسیار ساده است ، شما می توانید بدون نگرانی از شکستن پنجره ها ، تعمیرات لازم را خودتان انجام دهید.

مقاوم در برابر خرد شدن
بر خلاف شیشه ، پلاستیک می تواند در برابر ضربه های تگرگ و حتی سنگ مقاومت کند ، بدون شکستن یا نشان دادن سایر علائم هیچ آسیبی در آن بوجود نمی آید. اگر فرزند یا نوه دارید که عاشق بازی در فضای باز هستند ، گلخانه پلی کربنات ایده آل است. با گلخانه های شیشه ای ، با شیشه ها شکسته می شود ، همیشه یک عنصر خطر وجود دارد. حتی دقیق ترین باغبانان نیز می توانند به طور تصادفی شیشه را بشکنند.

4.انتشار بهتر نور و محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش

از آنجا که پلاستیک ضخیم تر از شیشه است ، باعث پخش بهتر نور نسبت به شیشه استاندارد می شود ، به این معنی که نور به طور مساوی تری در گلخانه پخش می شود. این مزیت بزرگی برای گیاهان در حال رشد است ، زیرا در تمام مناطق گلخانه پلی کربنات مقدار مساوی نور خورشید مشاهده می شود که برای رشد مهم است.

در بسیاری از گلخانه ها ، پوشش های پلی کربنات نیازی به انتقال گیاهان به قسمت بالاتر یا استفاده از هرگونه نور مصنوعی را از بین می برد. علاوه بر این ، پلی کربنات یک فیلتر طبیعی ماورا بنفش است ، به این معنی که گیاهان شما را از قرار گرفتن در معرض اشعه مضر محافظت می کند.

فصل رشد طولانی
فواید مواد پلی کربنات تأثیر قابل توجهی بر عملکرد کلی گلخانه دارد که در درجه اول منجر به یک فصل رشد طولانی مدت می شود. با این کار می توانید در تمام طول سال از گیاهان و سبزیجات خود بهره بیشتری ببرید. یک فصل رشد طولانی به شما امکان می دهد برای تمام وقت و هزینه ای که سرمایه گذاری می کنید ، سبزیجات یا میوه های بیشتری برداشت کنید.

ارزان تر برای ساخت گلخانه پلی کربنات

در گذشته ، گلخانه های پلی کربنات بسیار گران تر بودند و بر خلاف سبک سنتی و معاصر که ارزان بودند. از آن زمان قیمت های اساسی بسیار پایین تر شروع می شود و ظاهر آنها به شدت بهبود یافته است. این امر عمدتاً به پیشرفتهای علمی ، در تصفیه فرآیند شیمیایی که از طریق آن پلاستیک ساخته می شود ، برمی گردد.

9. قاب قابل تنظیم بیشتر
به طور کلی ، گلخانه  پلی کربنات دارای یک قاب چوبی و گلخانه های شیشه ای از یک قاب فولادی استفاده می کنند. با یک قاب چوبی می توانید گلخانه پلی کربنات خود را رنگ آمیزی و زیبا کنید ، نگهداری ساده و همچنین کنترل سبک این نوع گلخانه بسیار عالی است. قاب های فلزی تمایل دارند که از قبل با رنگ تزئین شوند.

احداث گلخانه پلی کربنات:

اگرچه سبک های گلخانه ای شیشه ای کلاسیک احتمالاً برای سال های آینده مشاهده شود. شاید طولی نکشد که طراحی شکل دیگر از گلخانه های پلی کربنات نیز پارد بازار شود.

اگر قصد فروش هرگونه باغبانی را دارید ، محصول سالانه دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید! یک فصل رشد به طور طبیعی طولانی مدت به معنای گرم شدن مصنوعی کمتر است. صرفه جویی در مصرف برق ، پول و مهمتر از همه وقت!

اشکال و اندازه های بیشتر موجود است
مزیت دیگری که باید در نظر گرفت این است که گلخانه های پلی کربنات دارای اشکال و اندازه های زیادی هستند. برخی از خرده فروشان حتی طرح های مدولار ارائه می دهند که بسته به آنچه دقیقاً دنبال می کنید ، قابل تمدید یا کاهش است.

با توجه به تعداد زیادی از پیشنهادات موجود ، یافتن گلخانه ای با پوشش پلاستیکی مناسب که پاسخگوی خواسته های خاص کیفیت و اندازه باشد ، کار چندان دشواری نیست. یک طراحی مدولار شما را قادر می سازد ، بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن ، چنین سازه ای را در هر جای باغ خود متناسب کنید.

نصب سریعتر
مزیت قابل توجه دیگر این است که می توانید گلخانه های پلاستیکی را با سرعت بیشتری نصب کنید. اگر یک مونتاژ سریع و ساده می خواهید ، که خودتان بتوانید آن را انجام دهید ، انجام یک گلخانه پلی کربنات معمولاً فقط یک روز طول می کشد.

یک گلخانه شیشه ای با اندازه مشابه به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد ، در حالی که برخی از گلخانه ها نیاز به مونتاژ حرفه ای دارند.

آدرس ارتباطی ما

همراه : 09127651161

واتس اپ :  09371736296

ایمیل : info@sepidalvand.com