گلخانه تونلی
مزایای گلخانه های تونلی برای رشد تجاری

اگر به دنبال یک راه حل باغبانی بزرگ ، قابل برنامه ریزی و استفاده آسان هستید ، گلخانه های تونلی ممکن است راه حل مناسب باشد. گلخانه های تونلی (که به آنها ساختمانهای حلقه ای نیز گفته می شود) سازه های بزرگ و گرم نشده گلخانه ای هستند که به افزایش فصل رشد و محافظت از گیاهان کمک می کنند. تونل های بلند اغلب گلخانه های فریم سرد محسوب می شوند زیرا برای رسیدن به اهداف خود به گرمکن ، پنکه یا سایر تجهیزات کنترل کننده محیط نیاز ندارند. در عوض ، آنها به سادگی از یک پوشش پارچه ای شفاف ، یک قاب فولادی تشکیل شده اند و فقط برای آفتاب و به گرمای داخلی متکی هستند.

مزایای گلخانه های تونلی:

قابلیت های در حال رشد را گسترش دهید.

به خصوص در آغاز فصل رشد ، هوای خارج از منزل می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی باشد. سرمازدگی صبح زود ، زمین یخ زده یا موج های گرمازده نامناسب ، معمولاً مانع از آن می شود که کشاورزان یا باغداران محصولات جدید را امتحان کنند یا محصولات را زودتر یا دیرتر از فصل شروع کنند. این عوارض ناخوشایند هوا به نهال ظریف در حال رشد و گیاهان اولیه آسیب می رساند.

گلخانه های تونلی به دلیل توانایی افزایش فصل رشد و گزینه های گیاه بیشترین سود را دارند. با داشتن یک تونل بلند ، گیاهان در آب و هوای کنترل شده تری رشد می کنند ، و تأثیر هوای گرم یا سرد تهدیدآمیز را به حداقل می رسانند و به شما امکان می دهد شروع یک فصل رشد خوب برای گیاهان خود داشته باشید. این واحدها نه تنها به شما امکان کاشت طولانی تر را می دهند بلکه رشد و نمو انواع محصولات را در محل زندگی برایتان بسیار آسان می کند.

کشاورزی حفاظت شده

گلخانه های تونلی سطح حفاظت از گیاهان را در برابر آب و هوا (همانطور که در بالا ذکر شد) و آفات محافظت می کند. باد ، باران شدید یا آب و هوای غیرمنتظره رشد گیاه شما را در زیر یک تونل بزرگ و بادوام از بین نمی برد و مانع از بین رفتن گیاهان می شود. همچنین این محیط های بسته حشرات ، پرندگان یا سایر حیوانات را از حمله به حداقل می رساند. و با این کار ، آنها کاهش نیاز به سموم دفع آفات و سایر مواد شیمیایی دفع کننده کمک می کنند.

قابل تنظیم هستند

در صورت لزوم مونتاژ ، برچیدن و جابجایی مجدد و بررسی ابعاد گلخانه های تونلی بسیار آسان است. اما یکی از مزایای بزرگ در خرید گلخانه تونلی این واقعیت است که آنها با توجه به مشخصات شما ساخته می شوند. فقط از قاب ، پانل و قاب انتهایی یا پانل انتهایی ، قاب و پوشش گلخانه ای ابتکاری – برای افزایش عملکرد استفاده می شود. آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید و آن را به صورت اختصاصی ارائه دهید به همان شکل ساخته می شود. و از گزینه های اندازه تا 100 فوت طول ، مناسب برای رشد تجاری استفاده کنید. با این وجود اگر تصمیم دارید از ساختار مخصوص به خود استفاده کنید ، گلخانه های تونلی یک راه حل ساده و قابل کنترل برای کشاورزی و باغبانی ارائه می دهند.

مقرون به صرفه

در مقایسه با گلخانه دائمی ، گلخانه تونلی نسبتاً مقرون به صرفه هستند. آنها به سیستم گرمایشی یا نصب دائمی نیاز ندارند. و از آنجا که آنها معمولاً به عنوان سازه های موقت در نظر گرفته می شوند ، ممکن است از افزایش مالیات بر املاک ، پروانه های ساختمانی اضافی یا سایر شرایط اجتناب کنید.

بنابراین ، چرا به طور خاص یک گلخانه های تونلی برای رشد تجاری انتخاب می شود؟

ساخت گلخانه تونلی  بهترین راه حل برای مزارع کوچک یا بزرگ یا تولیدکنندگان مستقل یا پایدار ارائه می دهد. این کیت های ساختنی قابل تنظیم ، نیازهای خاص رو به رشد شما را برای یک راه حل قابل اعتماد ، با دوام ، مفید و شخصی فراهم می کنند. ویژگی ها و مزایا عبارتند از:

مواد: گلخانه های تونلی از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا برای حداکثر مقاومت و دوام برخوردار هستند. پوشش با دوام پارچه پلی اتیلن سازگار با محیط زیست حتی ثابت شده است که گرما را به طور موثر حفظ می کند و گیاهان را با کارایی بیشتری رشد می دهد.

سفارشی سازی: هر واحد از گلخانه پیکربندی شده براساس مشخصات شما ساخته می شود. اندازه ، سبک ، عرض ، ارتفاع و طول تونل بلند خود را انتخاب کنید تا به طور موثر نیازهای شما را برآورده کند. از تونل های بلند به اندازه 8 فوت استفاده کنید و یا در یک ساختمان در اندازه صنعتی تا 100 فوت طول را گسترش دهید.

گزینه های بسته نرم افزاری: گلخانه تونلی ما به شما امکان می دهد فقط آنچه را که برای ایجاد تونل بلند خود نیاز دارید خریداری کنید. 4 گزینه بسته را انتخاب کنید: فقط قاب ، قاب قاب و قاب پانل انتهایی ، قاب و پوشش ، یا بسته کامل گلخانه های تونلی را اگر بخواهید ما در اختیارتان قرار می دهیم.

آماده ساخت تونل: گلخانه نهایی تونلی خود را برای کشاورزی با کنترل بیشتر و یک روش مقرون به صرفه و امیدوار کننده برای بهبود برداشت است. برای حفاظت از گیاهان قابل اطمینان و مفید در هر سطح باغبانی و کشاورزیمی تواند بهترین راه حل باشد زیرا دارای وسعت زیادی است.

بیشتر کشاورزان ترجیح می دهند که محصولات گلخانه ای خود را در خارج از خانه رشد دهند. اما ، بسیاری به دلیل مزایای قابل توجهی که قبلاً ذکر کردیم ، از گلخانه های تونلی می توان استفاده کرد. توانایی محافظت و نظارت بر گیاهان بدون ساختار دائمی معتدل یا پیچیده در گسترش انتخاب های گیاه ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت توسط این نوع گلخانه ها تلاشی بسیار ارزشمند محسوب می شود. در صورتی که سوالات بیشتری درباره این نوع گلخانه دارید می توانید با سایت ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما سعی می کنند تمامی سوالات شما را پاسخ دهند.

آدرس ارتباطی ما

همراه : 09127651161

واتس اپ :  09371736296

ایمیل : info@sepidalvand.com